Znalazłem pracę w kancelarii adwokackiej świadczącej usługi prawne

Prawnik

Jestem z wykształcenia prawnikiem. Bardzo szybko znalazłem świetną pracę. Po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej podpisano ze mną korzystną umowę. Byłem bardzo zadowolony. Naszym głównym zadaniem była opieka prawna.

Usługi prawne wymagają umiejętności

usługi prawneWiele klientów potrzebowało specjalnej porady. My staraliśmy się ją zapewnić. To było naszym zadaniem. Bardzie ciężko było mi się utrzymać na nowym stanowisku. Mój szef okazał się bardzo wymagającym człowiekiem. Nigdy nie wiedziałem czego mogę się po nim spodziewać. Obsługa prawna firm i usługi prawne wymagała dużych umiejętności i bardzo często potrzebowałem porady bardziej doświadczonych prawników. Byli oni bardzo cenną skarbnicą wiedzy. Starsi koledzy nie jednokrotnie pomagali mi w różnych sytuacjach. Byłem im za to bardzo wdzięczny. Niektóre sytuacje mnie przerastały i nie byłem w stanie sam znaleźć na nie odpowiedzi. Praca w zespole bardzo mi odpowiadała. Nie byłem zdany sam na siebie. Prowadziliśmy bardzo dużo skomplikowanych spraw. Najgorsze było ściąganie niezależności. Były to zazwyczaj bardzo długie i skomplikowane procesy. Na szczęście to mnie wiele nauczyło. Bardzo często jeździliśmy na różnego rodzaju szkolenia i mogłem nabywać nowe umiejętności. Również po pewnym czasie kontakt z klientem nie stanowił dla mnie żadnego problemu. Potrafiłem zbudować dla kogoś prawdziwe poczucie bezpieczeństwa. Byłem naprawdę dobry w tym co robię. Szybko nauczyłem się jak rozwiązywać mniejsze problemy. Prawdziwym wyzwaniem stało się dla mnie prawo medyczne. Była to bardzo rozbudowana dziedzina. Ja nigdy wcześniej nie skupiałem na niej swojej uwagi. Znałem podstawy jednak musiałem się odpowiednio dokształcić.

Nie wyobrażałem, że mógłbym udzielić komuś błędnych informacji. To mogłoby nieść za sobą duże konsekwencje. Jednak uważam, że mam naprawdę ciekawą pracę. Jestem z niej zadowolony.