Zalety reklamy led

panele led

Na rynku dostępnych jest wiele nośników reklamy. Obecnie większość osób celuje w media, luib portale społecznościowe, jednak wiele jest jeszcze osób ustających przy tradycyjnej, zewnętrznej formie reklamy. Wciąż w miastach możemy zauważyć sporo wiszących banerów, obklejone foliami way one vision autobusy i stojące przy głównych drogach telebimy.

Reklamy LED mają wiele zalet.

panele ledKażdy z tych nośników reklamy niesie za sobą różne zalety, a także wady, jednak ja chciałabym bliżej przyjrzeć się temu co oferuje reklama led. Przede wszystkim główną zaletą interaktywnych wyświetlaczy led jest to, że mamy możliwość ciągłego uaktualniania danych. Informacja, która ma zostać wyświetlona przygotowywana jest na komputerach stacjonarnych. Wewnątrz wyświetlaczy natomiast umieszczona jest pamięć typu FLASH. Poza tym panele led są dobrze widoczne nawet podczas słonecznych dni. Osiągane jest to dzięki zastosowaniu diody o silnym natężeniu światła. Wyświetlacze led mają również pozytywny wpływ na klienta, gdyż dostarczają mu rozrywki, a zastosowanie bogatej kolorystyki, kontrastów oraz efektów świetlnych świetnie przykuwa uwagę odbiorców. Jednak myślę, że najbardziej znaczącym plusem tej reklamy dla przedsiębiorców jest fakt, że jej cena jest znacznie niższa niż cechujące się podobną skutecznością reklamy telewizyjne czy radiowe.

Reklamy led mają wiele zalet, nic więc dziwnego, że coraz częściej wypierają tradycyjne plakaty czy banery. Nowoczesna technika przede wszystkim wzmacnia prestiż marki nie tylko w gronie konsumentów, ale także i konkurencji.