Zakup świec Kringle Candle do sypialni

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo przepadam za cytrusowymi zapachami. Zawsze staram się otaczać takimi zapachami. Mam perfumy o cytrusowych zapachach. Używam odświeżaczy o takich zapachach i teraz postanowiłam jeszcze kupić świece zapachowe. One też dają sporo aromatu, nawet jak się ich nie zapali, tylko będą stały na półkach. 

Różne świece w mojej sypialni

świece Kringle CandleSkoro lubimy jakieś zapachy, to starajmy się w nich przebywać. Wtedy człowiek czuje się znacznie lepiej, jeśli czuje swoje ulubione zapachy. Ja czuje się wtedy taka odprężona i mam więcej energii. Są przecież różne terapię z użyciem zapachów, teraz nie pamiętam nazwy. Najbardziej uwielbiam zapach pomarańczy i wiśni. Dlatego też by czuć te zapachy wokół siebie, zwłaszcza w moim domu, to postanowiłam kupić świece Kringle Candle, które są świecami zapachowymi. Są dostępne różne rozmiary, dlatego mam w czym wybierać. Mogę kupić małe świece lub takie duże. Mam do wyboru takie podłużne lub okrągłe. Ja wolę chyba jednak te okrągłe świece, można je postawić w dowolnym miejscu i nie trzeba żadnych świeczników. Znalazłam bardzo dobry sklep, który sprzedaje takie świece i od razu znalazłam tam swoje zapachy. Ale postanowiłam też powąchać inne świece, jak one pachną i wiecie było jeszcze parę zapachów, które mi się spodobały i nie były to zapachy cytrusów. Dlatego je też wzięłam. Ale mam jedną zasadę, że w jednym pokoju mogą stać świece o jednym zapachu, tak by aromaty zbytnio się nie mieszały. Chyba kupiłam około dwadzieścia świec o zapachu pomarańczy, postawie sobie je w sypialni. Na pewno część będzie stała na parapecie, a część na półkach. Te inne zapachy, które nie są cytrusami, to postawiłam w łazience. Tam teraz można poczuć świeżość bryzy morskiej i alg. 

Skoro lubimy jakieś zapachy, to warto je mieć zawsze przy sobie, chociażby w postaci perfum. A domu to raczej proponuję używać odpowiednich odświeżaczy lub tak jak ja od niedawna możecie postawić świece zapachowe. Teraz jest tyle dostępnych zapachów, że każdy może znaleźć taki, który będzie mu najbardziej odpowiadał. Mnie głównie odpowiadają zapachy cytrusowe.