Zakup profesjonalnych kosmetyków

Kiedyś nie zwracałam uwagi na to jaki kosmetyk ma skład. Zwracałam uwagę na działanie oraz naturalnie cenę. Po krótkim czasie okazało się, że ma to bardzo malusieńkie nóżki. Mimo tego, że stosowałam kremy według zaleceń na opakowaniach ani jednego razu nie zauważyłam jakiś zmian. Czasami wręcz przeciwnie. Pewnego dnia powiedziałam sobie dość.

Profesjonalne produkty ocaliły moją twarz 

kosmetyki profesjonalneUdałam się do mojej zaufanej kosmetyczki. Wyposażyła swoje biuro w mnóstwo sprzętów, które pomagały zdiagnozować najczęściej pojawiające się problemy skórne swoich pacjentek. W tym jak się okazało moich. Kiedy moja skóra została przebadana tym urządzeniem – a była to kamerka w której w ogromnym powiększeniu było widać każdy płat skóry okazało się, że jest ona mocno przesuszona a co jeszcze ciekawsze – w ogóle nie odżywiona. Byłam zaszokowana. Przecież od lat stosowałam kosmetyki nawilżające, no fakt iż były one nieco tańsze. Kosmetyczka poleciła mi kosmetyki profesjonalne, których cena nie była wygórowana ale jakość dużo wyższa. W zestaw wchodził krem zarówno na dzień jak i na noc, serum do szyi i dekoltu oraz woda termalna. Ja sama dla siebie dokupiła również mleczko do demakijażu, ponieważ wiadomo jak bardzo ważną kwestią jest oczyszczanie. Już po pierwszym stosowaniu tych kremów zauważyłam, że zaczerwienienia znacznie zniknęły. Skóra stała się napięta, jędrna. Nie szczypała kiedy wchodziłam do ciepłych pomieszczeń, ani gdy z nich wychodziłam. Wszystko było w jak najlepszym porządku. 

Byłam bardzo zadowolona z faktu, że skorzystałam z usług mojej kosmetyczki oraz z tego, że wreszcie dowiedziałam się jakie błędy popełniam w swojej pielęgnacji. Jeśli nie chcecie przeżywać katuszy związanych z nieestetycznym wyglądem twarzy zainwestujcie w profesjonalne kosmetyki.