Wizyta w salonie kosmetycznym jako wygrana w konkursie

salon kosmetyczny

Dwa tygodnie temu postanowiłyśmy razem z koleżankami wybrać się na zakupy do galerii handlowej. We trzy na pewno pójdzie nam lepiej, bo będziemy sobie wzajemnie doradzać. Poza tym taki wypad jest przyjemniejszy niż samotne zakupy.

Salon kosmetyczny w Łodzi oferował bony

salon kosmetycznyZwykle chodzimy do tej samej galerii handlowej, ale ze w Łodzi ostatnio otworzyła się nowa to postanowiliśmy to niej zajrzeć, czy znajdziemy tam coś ciekawego. Akurat trafiliśmy na loterię z nagrodami. Każdy kto zrobił zakupy za minimum sto złotych w którymkolwiek ze sklepów mógł wypełnić kupon, doczepić paragon i wziąć udział w losowaniu nagród. Był to różne rzeczy. Salon fryzjerki znajdujący się w galerii oferował darmowe ułożenie włosów, kilka sklepów dawały bony na zakupy i kupony zniżkowe. Nawet restauracja oferowała kolację dla dwojga. Mnie jednak interesowała najbardziej kosmetyka. Marzył mi się taki wieczór dla urody, ale takie rzeczy są drogie. Postanowiłam wziąć udział w loterii, szczególnie, ze wiedziałam, iż salon kosmetyczny-łódź który oferuje ten bon jest bardzo znany i popularny. Wszystkie czekałyśmy aż to losowania. W tym czasie poszłyśmy do pizzerii, żeby coś zjeść. Potem odbyło się losowanie. Czekałyśmy z niecierpliwością na wyniki. Basia i Kasia wygrały bony na zakupy odzieżowe, a ja wygrałam bon do salonu kosmetycznego. Nie mogłam w to uwierzyć.

Nigdy nie wygrałam niczego w żadnym, konkursie. Byłam przeszczęśliwa że mi się udało. Od razu po odebraniu bonów i pożegnaniu się z przyjaciółkami zdecydowałam się zadzwonić do salonu i umówić się na najbliższy możliwy termin.