Warszawskie kursy

Jesteśmy właścicielami niewielkiego przedsiębiorstwa zajmującego się transportem towarów oraz ich magazynowaniem. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Zatrudniamy kilkanaście osób, kobiet i mężczyzn, którym powierzamy zadania pasujące do wiedzy i umiejętności.

Kursy na wózki widłowe podnoszą nasze kwalifikacje

warszawskie kursy na wózki widłoweCzasami bywa to jednakże niemożliwe, gdy na przykład potrzebne jest zastępstwo, a nikt nie potrafi tego co osoba przebywająca na zwolnieniu. Dlatego też cyklicznie, nasi ludzie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach. Mamy na celu wyrównanie poziomu ich umiejętności, co w przyszłości pozwoli wykorzystać cały potencjał jaki w nich drzemie. Aby to osiągnąć potrzebne są pieniądze, czas, a przede wszystkim chęci. Na szczęście tych nam nie brakuje. Niedawno wszyscy w firmie, ukończyliśmy warszawskie kursy na wózki widłowe. Podniosło to kwalifikacje całego zespołu, jak również widocznie poprawiło wydajność i jakość pracy. W czasie kursu dodatkowo poruszano zagadnienia z zakresu BHP, co znacznie podniosło naszą świadomość w tym zakresie i liczymy że będzie to miało bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wykonywanych w naszym przedsiębiorstwie zadań. Cieszy świadomość, że dobrze zainwestowaliśmy firmowe fundusze, a nasi pracownicy chętnie korzystają z oferty podnoszenia swoich kwalifikacji. Każdy z nich zyskuje podwójnie.

Z jednej strony są lepiej przygotowani do wykonywanych zadań, a dodatkowo nie muszą już wkładać tyle wysiłku w wywiązanie się z powierzonych obowiązków. Ponad to lepiej wykształcony członek zespołu, jest też doceniany finansowo. Przynajmniej u nas. W związku z ogólnym zadowoleniem wszystkich zainteresowanych, w najbliższym czasie planujemy dalsze kursy dla całej ekipy i kolejne opłacalne inwestycje.