Szczoteczka elektryczna i wakacje

szczoteczka elektryczna

Tak, doczekałam się w końcu moich wymarzonych wakacji. Przez cały sierpień pracowałam, żeby sobie zarobić na wyjazd. I udało mu się uzbierać, i mogłam pojechać na biwak. Niestety, limit bagażu był ograniczony, bo jechaliśmy ze znajomymi malutkim samochodem, i mogłam zabrać ze sobą tylko małą torbę podręczną.

Szczoteczka elektryczna  najważniejsza dla koleżanki

szczoteczka elektrycznaNie przeszkadzało mi to, w tym, aby cieszyć się wyjazdem, udało mi się zapakować dość szybko. Ważna dla mnie była głównie moja szczoteczka soniczna philips, bo bez niej to bym ani jednego dnia nie wytrzymała. Mogłabym się już nawet nie umyć jeden dzień, ale zęby zawsze musiały być czyściutkie. No i oprócz tego jeszcze jakieś ubrania i portfel. Jak czegoś zabraknie, to zawsze mogę to przecież kupić. Dla mojej koleżanki najważniejsza była szczoteczka elektryczna od oral b, więc możemy sobie przybić piątki. Nie tylko dla mnie czystość zębów to podstawa. Lubię je długo szczotkować, i czuć to uczucie, jak są takie delikatne i gładkie, bez żadnych nalotów. Nie jestem więc sama w tym hobby zębowym. Będziemy miały o czym gadać, ha ha. Z naszą ekipą znamy się już od dawna, razem pracujemy i spędzamy wolny czas. Dlatego stwierdziliśmy, że fajnie będzie wybrać się gdzieś razem, skoro tak lubimy swoje towarzystwo. Pojechaliśmy nad jezioro i wykupiliśmy miejsce na polu namiotowym. Zabrałam kostium kąpielowy, bo musiałam się mocno opalić! Tak tęskniłam za słońcem, a w pracy nie mogłam sobie pozwolić na żadne słoneczne kąpiele. Jak z niej wychodziłam to już słońce zachodziło i nie łapało tak mocno.

Moja mama mówiła, że bez brązowego koloru na skórze nie mam co w ogóle wracać do domu. Tak mnie wspiera w odpoczynku. Dojechaliśmy na miejsce i od razu ruszyliśmy nad wodę. Wzięłam ręcznik, okulary i będę cieszyć się kilkoma dniami wspaniałej wolności.