Scrum – może będę się w tym specjalizował?

Jestem studentem zarządzania na jednej z najlepszych uczelni w Polsce. Liczę na to, ze zaraz po obronie pracy magisterskiej będę mógł pracować w jednej z najlepszych firm zajmujących się szkoleniem scrum. Fascynuje mnie ten temat od dawna i w związku z tym postanowiłem napisać pracę na ten temat oraz zrobić specjalistyczne badania.

Nie każdy wie, co to scrum

Product OwnerMuszę powiedzieć, że nawet cześć moich ludzi z roku całkowicie się nie zna na metodach scrum, a to generalnie chodzi tylko o podniesienie wydajności danej firmy. Metoda ta zdobywa coraz większą popularność i coraz częściej jest stosowana w wielu firmach głównie związanych z informatyką, bądź też oprogramowaniem komputerowym. Mogę Wam zdradzić, że w tej metodzie bardzo ważne jest szacowanie oraz planowanie zmierzające do sukcesu. Niezbędna jest kontrola nad danym projektem nad którym czuwa lider grupy. Scrum ma bardzo dużo zalet i dlatego też wiele firm powinno skorzystać z tej techniki. Między innymi jest to bardzo mały koszt przygotowania danego produktu bądź też projektu, doskonałe efekty pracy na najwyższym poziomie. Jest możliwość kontrolowania postępów projektów oraz weryfikacja pracy. Zwiększa sie tym samym wydajność pracowników a relacje firma wdrożeniowa – klient są na najwyższym poziomie w odniesieniu bardzo pozytywnym. No ni to by było chyba na tyle jeśli miałbym opowiedzieć o tym w sposób jak najbardziej ogólny.

Więcej informacji znajdzie się na ten temat w mojej pracy magisterskiej. Jednak jeśli ktoś z Państwa chce skorzystać lub dowiedzieć się więcej na temat tych szkoleń – zawsze warto odezwać się do profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu rzeczami. Na koniec dodam jeszcze, że warto jest wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce – i to niech będzie moim celem życiowym!

Najnowsze informacje na http://brasswillow.pl