Pracuję jako trener jogi i oferuję trening personalny

trener personalny

Kiedy zaczynałam trenować jogę to była to bardzo mało popularna dziedzina sportu, nie tylko w Krakowie. Dopiero za parę lat miały powstawać pierwsze szkoły jogi i miała się ona stać popularna.

Trening personalny w Krakowie w domowym zaciszu

trener personalnySama uczyłam się przede wszystkim z książek i z internetu, który też dopiero raczkował u nas. Jogę poznałam na wyjeździe po krajach dalekiego wschodu i bardzo mi się spodobały nie tylko same ćwiczenia, ale również cała filozofia jogi. Wtedy zaczęłam trenować. Tak jak nie lubiłam sportu, tak joga mi wybitnie podpasowała pod tym, względem. Nie było biegania za piłką, ani skakania przez przeszkody, choć można było się zmęczyć przy niektórych ćwiczeniach. Sama urządziłam sobie taki trening personalny-kraków w zaciszu własnego domu. Później koleżanki zaczęły się mnie dopytywać o te ćwiczenia i czy nie mogłabym ich czegoś nauczyć. Tak to się zaczęło. Po szkole średniej postanowiłam nie iść na studia tylko spróbować swoich sil jako trener osobisty. Wierzyłam, że mi się uda. Na początku było ciężko i musiałam dorabiać w weekendy. Z czasem było coraz lepiej, aż udało mi się założyć własną szkole jogi. Teraz trener personalny to nie moja jedyna praca, bo muszę zarządzać szkoła i kilkoma pracownikami-trenerami. Jednak nie mam powodów do narzekania, bo joga to moja pasja i bardzo mi się ona podoba. Nie zamieniłabym swojej pracy na żadna inną.

Teraz kiedy joga jest bardzo popularna w naszym kraju, jak i w samym Krakowie to cieszę się, ze sama się uczyłam jogi, a nie zaczęłam jak dopiero stała się ona popularna. Wtedy na pewno nie miałabym swojej szkoły jogi.