Praca w Łodzi jako fizjoterapeuta

Ukończenie studiów dało mi pewność siebie, jakiej nie czułem nigdy wcześniej. Po raz pierwszy w życiu poczułem się na tyle pewnie, że byłem w stanie otworzyć swój własny gabinet i przyjmować pacjentów. Uznałem, że jest to doskonały pomysł – tak zaczęła się moja kariera.

Miejsce w rankingu łódzkich fizjoterapeutów

fizjoterapia w ŁodziPoczątki nie były proste – skądś musiałem zdobyć pierwszych klientów. Stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie kilka darmowych zabiegów wykonanych w formie konkursu na lokalnym, łódzkim portalu. Jedyny warunek, jaki był stawiany przed zwycięzcą konkursu był taki, by swoje doświadczenia opisał w internecie. W ten sposób wylosowałem pięć osób, które przyszły do mnie na zabiegi. Zrobiłem wszystko co tylko się dało, by moja fizjoterapia była najlepszą, na jakiej te osoby kiedykolwiek były. Faktycznie udało mi się to zrobić – z komentarzy, jakie zostały zamieszczone w internecie wnioskowałem, że mogę być z siebie dumny. Od razu wskoczyłem na wysokie miejsce w rankingu fizjoterapeutów z mojego miasta. Teraz mogłem w normalny sposób prowadzić swój gabinet. Klienci przybywali praktycznie każdego dnia. Przyznam, że nawet nie sądziłem, że fizjoterapia w Łodzi cieszy się aż takim zainteresowaniem. Przychodzili do mnie najprzeróżniejsi ludzie, ja zaś za każdym razem starałem się wykonywać zabiegi z największą możliwą troską i zaangażowaniem. To właśnie dzięki temu moje nazwisko w mieście stawało się coraz popularniejsze i bardziej znane. Wiedziałem, że muszę się postarać, by tego nie zepsuć.

Praca fizjoterapeuty okazała się być moim powołaniem. Pomimo upływu lat nie czuję żadnego wypalenia czy też niechęci do mojej pracy. Życzę każdemu człowiekowi, by udało mu się znaleźć w życiu coś, co naprawdę szczerze pokocha jako sposób zarabiania pieniędzy i utrzymywania swojej rodziny.