Namiot bankietowy i wpadka na weselu

namioty bankietowe

Ostatnio zostałam zaproszona na przyjęcie weselne. Moja przyjaciółka wychodziła bowiem za mąż i poprosiła mnie aby została jej świadkiem. Od razu z chęcią przyjęłam propozycję, gdyż uwielbiam śluby i wesela. Jej przyjęcie miało być jednak wyjątkowe.

Źle rozstawione namioty bankietowe

namioty bankietoweRestauracja z Rzeszowa w której wyprawiała ona swoje wesele wynajęła z tej okazji dwa wielkie namioty bankietowe. Zostały one usytuowane na tyłach restauracji, tuż przy lesie, dzięki czemu klimat był niepowtarzalny. W zabawie nie przeszkadzali nam inni goście restauracji, a my mieliśmy wkoło dużo zieleni i śliczne jeziorko z mostem należące do lokalu. Wieczorem zaś namiot wyglądał bajecznie, gdyż oświetlony był milionem małych lampek. Moim zdaniem wynajem namiotów weselnych w czasie wakacje to świetny pomysł, z pewnością żadna sala bankietowa nie da nam takiego samego efektu. Jednak nikt nie mógł przewidzieć również tego, że namiot zapewni nam i mnóstwo rozrywki w ten wieczór. Namioty cateringowe wynajem okazały się bowiem źle rozstawione przez obsługę restauracji i zwyczajnie niespodziewanie zapadła się góra, przygniatając wszystkich gości. Na szczęście nie stała się żadna tragedia, a wszyscy wyszli z tego śmiało. Z racji, że zabawa była całkiem udana wszyscy ten niespodziewany zwroty akcji przyjęli ze śmiechem.

Mniej jednak do śmiechu było młodej parze. Nikt nie wiedział co teraz, na szczęście na pomoc przybyli nam pracownicy restauracji, którzy w mig ponowie rozstawili namiot i tym sposobem przyjęcie weselne zostało uratowane, a wszyscy do dziś wspominają wynajęte namioty.