Klocki jako nagroda w konkursie

klocki lego technic

Moje maluchy często czytają gazetki dla dzieci z różnymi postaciami z bajek. Uważam, że to bardzo dobrze, ponieważ nie wszystkie dzieciaki lubią teraz czytać. Nawet jeśli są to proste, kilkostronicowe bajeczki, a reszta do kolorowanki, zagadki i naklejki to i tak jest to dobre rozwiązanie.

Klocki lego technic jako kreatywne zabawki

klocki lego technicOstatnio w jednej z takich gazetek pojawiły się reklamy różnych klocków. Były to przede wszystkie klocki lego friends, choć zdarzały się też inne. Zapewne zakładają, ze dziewczynki częściej czytają takie gazetki, niż chłopcy. Nie widziałam do tej pory, żeby pojawiła się tam reklama taka jak klocki lego technic. Może jednak coś przegapiła. Tak czy inaczej w następnym numerze po pojawieniu się reklam w gazecie pojawił się konkurs. Do wygrania były oczywiście wcześniej reklamowa klocki lego dla dziewczynek, choć była też wersja dla chłopców oraz klocki lego ninjago. Moje maluchy od razu chciały wziąć udział w konkursie. Trzeba było tylko namalować siebie bawiącą się klockami lego i zwycięskie obrazki miały zostać nagrodzone. Moje dzieci lubią rysować więc przygotowały nawet kilka takich rysunków, i później wybrały z tego najlepsze. Obie córki wysłały swoje zgłoszenie, żeby mieć większe szanse na wygraną. Jak się potem okazało było to logiczne i trafione rozwiązanie. Jedna z córek wygrała i dzięki temu mogły dostać owe klocki lego dla dziewczynek.

Drugiej córce było trochę smutno, ze jej praca nie została nagrodzona, ale wspólna zabawa klockami sprawiła, ze szybko odzyskała humor. Cieszę się, że udało im się wygrać w konkursie i teraz mają swoje wymarzone klocki do zabawy ze sobą.