Jak eventy sportowe łączą ludzi

Są miejsca, które szczególnie utkwiły w naszej pamięci. Często związane są z wypoczynkiem lub ciekawą przygodą. Miejsce do którego wracam co roku, nie było związane z wypoczynkiem i przygodą, ale z wykonywaniem mojej pracy.

Event sportowy początkiem wielkiej miłości

organizacja eventów sportowychPracuję w firmie której podstawowym zadaniem jest organizacja eventów sportowych. Zajmuję się tworzeniem i wdrażaniem scenariuszy dla imprez sportowych. Jako były sportowiec i człowiek aktywny, spełniam się w tej funkcji w 100%. Każda impreza zawsze wnosi nowe doświadczenie i sprawia, że mało jest miejsc na jakieś błędy. Jednak to co wydarzyło się na jednym z eventów, było nie tylko zaskoczeniem (że w ogóle coś takiego mogę przeżyć) ale przyczyniło się do małego zamieszania. Impreza dotyczyła zorganizowania gry terenowej, która składała się z wielu zadań, przeprowadzanych w różnych miejscach i etapach . Zaczynaliśmy od lasu, potem wielkie namioty, aby na końcu dotrzeć do rzeki. Impreza wymagała perfekcyjnej organizacji i bardzo skrupulatnych przygotowań, ponieważ udział w niej brało 150 osób z pięciu krajów: Polski, Niemiec, Czech, Węgier i Francji. Przygoda rozpoczęła się 5 lipca, kiedy to poszczególne grupy stawiły się na miejsce startu. Koordynowałem całym przedsięwzięciem i byłem pewny, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Podczas jednego z zadań w lesie, poznałem dziewczynę  no i co tu dużo mówić, nie mogłem przestać o niej myśleć. Czekałem tylko w punktach kontrolnych, kiedy będę mógł ją zobaczyć. Owocem tych moich rozmyślań, była mała wpadka. Całkowicie zapomniałem kodu wstępu do jednego z namiotów, w której miał odbyć się kolejny etap gry. Zasięg telefonów był bardzo ograniczony, więc sprintem musiałem dostać się na jedno z wniesień aby zadzwonić. Na szczęście szybko się dodzwoniłem i przekazałem kod dostępu.

Okazało się, że moje zainteresowanie dziewczyną nie było jednostronne, po niedługim czasie odbył się uroczysty Polsko – Francuzki ślub. Dzisiaj jesteśmy małżeństwem z 8 letnim stażem i co roku organizujemy sobie wyjazd, w miejsce naszego pierwszego spotkania.