Fotobudka na wesele i inne imprezy

fotobudka

Zamarzyła mi się fotobudka. Chciałam ją mieć na swoim weselu, ale była dla mnie dość droga. W końcu jednak po długich poszukiwaniach okazało się, że mój znajomy prowadzi taką firmę oferującą wynajem fotobudek.

Wynajem fotobudki od kolegi

fotobudkaTrafiłam na niego zupełnie przypadkiem i dogadaliśmy się, że wypożyczy mi jedną w bardzo niskiej cenie. Dobrze mieć takich znajomych. Cieszyłam się, że fotobudka Katowice będzie na mojej własnej, ważnej, życiowej imprezie, bo wiedziałam, że część rodziny i znajomych nie jest bardzo zabawowa, a tak może się trochę rozkręcą, pozując do zdjęć. Myślałam, że fotobudka na wesele będzie miała taką moc i się wcale dużo nie pomyliłam. Pierwszy raz widziałam moje ciotki tak bardzo ożywione i rozradowane. W Katowicach fotobudki są dość popularne, a jednak one miały pierwszy raz okazję bawić się w robienie zabawnych zdjęć. Widziałam, że jakoś dziwnie odmłodniały w tej chwili. Cieszyłam się chyba jeszcze bardziej niż one, że byłam w stanie zapewnić im dobrą zabawę. Przecież właśnie o to chodzi w weselu, aby goście na nim zgromadzeniu potrafili się doskonale bawić i czerpali przyjemność z imprezy. To dla gości w dużej mierze robi się wesele, a nie dla siebie. Przynajmniej taką wiedzę wyniosłam z Krakowa. Tak zawsze mawiał mój tata. Teraz wiem, że miał rację.

Kumpel, od którego pożyczyłam fotobudkę, mówił, że często ludzie biorą ją także na inne imprezy jak na przykład kinderbal. Prawdą jednak jest, że kojarzą się one głównie z weseliskiem, choć niekoniecznie na każdym się sprawdzą, bo to w dużej mierze zależy od ludzi.