Dlaczego warto posiadać ekskluzywną firanę w swoim salonie?

Powiada się, że diabeł tkwi w szczegółach i nie sposób się z tym powiedzeniem  nie zgodzić, kiedy mamy do czynienia z kwestiami dekoracyjnymi. Nie od dziś w końcu wiadomo, że nawet najmniejsza figurka potrafi dodać pomieszczeniu uroku!

Cudowna i ekskluzywna firana

ekskluzywne firany do salonuMieszkam w małym, acz przestronnym parterowym domku, który posiada bardzo duży i jasny salon. Dobre światło zawdzięczam głównie ogromnym oknom oraz drzwiom prowadzącym na taras. Okna te zajmują powierzchnię od samej podłogi, aż do sufitu. Można by powiedzieć, że na dobrą sprawę, jedna ze ścian w moim salonie jest całkowicie przeszklona. Ma to swoje plusy, jak i niestety minusy. Jednym z nich i chyba największym jest po prostu brak prywatności, ponieważ jakby nie patrzeć widać całe wnętrze salonu. Stąd też wpadłam na pomysł, aby zakupić ekskluzywne firany do salonu. Zależało mi na tym, aby pasowały do wystroju pomieszczenia i nie tylko stały się użyteczne, ale również pełniły doskonałą funkcję dekoracyjną. Z początku myślałam, że znalezienie tak ogromnym firan, które dadzą radę zasłonić całą ścianę, będzie graniczyło z cudem, ale na całe szczęście się myliłam w już w pierwszym ze sklepów do którego się udałam z łatwością znalazłam doskonałe firany. Były naprawdę piękne, choć proste i klasyczne. Chyba właśnie ich cały urok leżał w tej prostocie. Dotychczas gustowałam głównie w firankach wzorzystych, niecodziennych i może nawet nieco przekombinowanych, lecz te proste firanki całkowicie skradły moje serce.

Poza tym mój salon jest już wystarczająco mocno przyozdobiony, dlatego pomyślałam, że właśnie prosty krój firan idealnie się do niego wpasuje nie wprowadzając niepotrzebnego przepychu. Firanki, zgodnie z ich nazwą, prezentowały się naprawdę ekskluzywnie. Wyglądały naprawdę luksusowo, co bardzo przypadło mi do gustu i co więcej podniosło wrażenie estetyczne mojego salonu!