Buty dla przewodnika po Tunezji

buty meindl

Zawsze chciałem pracować w biurze podróży jako przewodnik. Moja rodzina pochodziła z Tunezji i bardzo dobrze znałem tamten rejon. Po przyjeździe do Polski okazało się, że pewna firma szuka kogoś takiego jak ja. Miałem ogromną przewagę nad innymi kandydatami, ponieważ lepiej od nich znałem tamtejsze egzotyczne rejony.

Buty meindl idealne na długie wędrówki

buty meindlCzasami zabierałem ze sobą własny namiot turystyczny i szukałem ciekawych miejsca. W taki sposób sam poznałem Tunezję, a teraz po przyjeździe do Polski czekała mnie praca marzeń. Na początku jednak musiałem odbyć szkolenie organizowane przez spółkę. Na nich dowiedziałem jak mam się zachowywać i reagować na różnego rodzaju sytuacje. Na dodatek dostałem zegarek tomtom aby lepiej kontrolować czas. Był on bardzo przydatny w pracy przewodnika. Również sam stwierdziłem, że muszę nabyć jakieś ciekawe gadżety. Zawsze chciałem mieć buty meindl, ponieważ idealnie nadawały się na długie wędrówki. Z drugiej strony jako przewodnik po Tunezji miałem się poruszać z grupą turystów i obuwie odporne na wszystko nie było tak przydatne na terenie miasta. Ostatecznie stwierdziłem, że przyda mi się kamerka tomtom bandit. Dzięki niej jako przewodnik miałem szansę wszystko rejestrować. Wiedziałem, że Tunezja może okazać się trochę niebezpiecznym miejscem i czasami trzeba mieć się na baczności.

Obecność dużych liczb turystów bardzo często zachęca do działania złodziei. Wtedy w łatwy sposób można się pozbyć wszelkich kosztowności. Moim zdaniem każdy wybierając się w takie miejsca powinien mieć się na baczności.