Bielsko-Białe firmy zajmujące się transportem ludzi

Nasza firma wychodzi z założenia, że im bardziej pracownicy się ze sobą zżyją tym lepiej będą pracować. Wiadomo, że każdemu lepiej się będzie pracowało z kimś kogo lubi, a nie darzy antypatią. Z tego też powodu, nasz szef postanowił wprowadzić nowy zwyczaj – czyli spotkania integracyjne.

Najlepszy sposób na przewiezienie kilkunastu osób

przewóz osób bielsko białaTo miało być pierwsze, a ja zostałam poproszona o jego organizację. Gdzie się spotkać? Co robić? Jeśli będzie alkohol to jak przewieźć ludzi? Po znajomości miałam załatwić lokal blisko centrum Bielsko-Białej, a następnie chciałam zamówić noclegi za miastem. Musiałam zatem skombinować jakiś przewóz osób. Nie było mowy o samochodach prywatnych w takiej sytuacji. Taksówki przy tak dużej odległości i tylu osobach byłyby nierozsądnych posunięciem. Postanowiłam zobaczyć co wyskoczy mi, gdy poszukam przewóz osób bielsko biała, w sieci. Liczyłam na jakiś pomysł. Wynajem busów! Tańsze i bardziej pojemne niż taksówka, mniejsze od autokaru, bo takiego na kilkanaście osób, aż szkoda było wynajmować. Bus był w dobrej cenie i stanowił iście ciekawy punkt naszego spotkania. Zadzwoniłam do jednej z firm, które mi wyskoczyły w wynikach i zapytałam o dwa busy na wybrany termin. Usłyszałam, że nie ma żadnego problemu i potwierdziłam rezerwację. Przewiezienie reszty pracowników z jednego miejsca na drugie właściwie spędzało mi sen z powiek, bo był to dobry moment, by ludziom popsuły się humory. Był środek zimy i jeśli przewóz nie byłby dobrze dograny to miałabym problem. A tak, będzie losowanie, kto w którym busie będzie jechał do hotelu.

To też była jakaś forma rozrywki. Prawdą jest, że czasem poważni ludzi zamieniają się w dzieci i nie ma w tym nic złego. Każdemu należy się odpoczynek i chwila relaksu. Tym bardziej, gdy na co dzień praca wymaga powagi i skupienia.