Autoholowanie przy stłuczce

holowanie

Wszyscy o mnie mówili, że jestem dobrym kierowcą. Nigdy nie spowodowałam, żadnego wypadku, a tym bardziej nie miałam stłuczki. Jednak czasem to co dzieje się na drodze nie jest zupełnie zależne od nas. Niektórzy bowiem jeżdżą jak szaleńcy powodując nie tylko zagrożenie dla siebie ale i innych uczestników ruchu drogowego.

Przy kolizji holowanie jest niezbędne

holowanieSą to prawdziwi piraci drogowi i uważam, że policja swoją uwagę powinna głównie skupić na nich. Czemu niby mają przez ich nieodpowiedzialność cierpieć inni? Tyle słyszy się o wypadkach śmiertelnych. Na szczęście mnie nie spotkała, aż tak groźna sytuacja, jednak była ona niebezpieczna. Wracałam kiedyś do domu po pracy, trasą którą zwykle jadę. Nie zapowiadało się, aby miał to być jakiś niezwykły dzień. Tak jak codziennie wjechałam na skrzyżowanie, a tu nagle bum. Szok był ogromny, uderzenie, wystrzeliła poduszka, wkoło słychać było tylko trąbienie. Nie wiedziałam co się dzieje, w końcu było zielone światło. Okazało się, że nie wszyscy zastosowali się do świetlnych znaków drogowych i jakiś facet we mnie wjechał. Natychmiast zadzwoniłam po auto pomoc Warszawa, gdyż sam znajdujący się w pobliżu auto serwis raczej nic już nie zdziała. Potrzebne było jak najszybsze holowanie Warszawa, aby usunąć ze skrzyżowania zagrożenie spowodowane zderzeniem naszych aut. Nie dałam się namówić na żadne ugody, od razu wezwałam policję, aby ukarała tego nieodpowiedzialnego kierowcę.

Autoholowanie zabrało moje auto do serwisu, a ja natomiast pojechałam na policję złożyć zeznania. Kiedy wróciłam do domu wciąż byłam w szoku. Miałam dużo szczęścia, że tak się to skończyło. Nie musiałam nawet jechać do szpitala, nawet nie zaznałam żadnych urazów.

Więcej możesz znaleźć na stronie http://www.auto-abc.pl/autoholowanie-24h