Angielski i możliwości nauki w Bydgoszczy

W szkole nie przykładałam dużej wagi do nauki języków obcych i teraz, szczerze mówiąc, żałuję. Dziś bowiem takie umiejętności by mi się przydały. Po prostu język angielski to podstawa w wielu branżach i zakładach pracy. U mnie na przykład wiem, że jest to bariera, przez którą nie mogę awansować.

Język angielski – finansowanie przez firmę

angielski bydgoszczGdyby nie moja łamana angielszczyzna, mogłabym już zarządzać dość pokaźnym zespołem. Póki się jednak nie nauczę posługiwać angielszczyzną, nic z tego. Wysłano mnie z pracy na specjalny kurs uzupełniający. Coś tam bowiem umiem, ale najgorzej idzie mi z mową. Firma ma podpisaną umowę z jedną ze szkół w Bydgoszczy. Normalnie ludzie też się tam zapisują, bo to jest jedna z lepszych szkół w tym mieście. Ja jednak nie mogłabym pójść, gdyby mi korporacja tego nie finansowała. Jeśli jednak chodzi o tańsze szkolenia, to możliwość nauki w Bydgoszczy także jest. Ja jednak się nie interesowałam, póki co bowiem nie muszę się tym martwić. Mam nadzieję, że w miarę szybko uda mi się nauczyć języka angielskiego i w firmie zostanie to zauważone. Na razie bowiem czuję, że nie mam możliwości już bardziej się wykazać. Wszystkie obowiązki wykonuję bardzo szybko. Czasami przejmuję też zadania innych osób, żeby się nie nudzić. Jestem nawet trochę nadgorliwa. Dzięki temu doskonale orientuję się w tym, czym zajmuje się każda osoba z zespołu, z którym aktualnie pracuję. Za jakiś czas prawdopodobnie nie będzie on miał lidera i tu pojawia się szansa dla mnie.

Muszę skutecznie podszkolić ten mój angielski, więc postanowiłam skorzystać z możliwości, jakie daje mi korporacja. Zobaczymy, jakie będą efekty. Myślę, że powinnam zacząć trochę więcej ćwiczyć sobie w domu Business English, bo ciągle za mało mówię, a to przecież mój główny problem. Mam wciąż barierę językową.

Sprawdź http://www.szybkiangielskibydgoszcz.pl ofertę