Akcesoria Gopro – biegaj ze swoim psem

https://sklepidealny.pl/pl/p/Kamera-Xiaomi-Yi/383

Wiele osób dla zachowania kondycji i dobrej formy wybiera się na spacery ze swoim psem. Dzięki temu mają codzienną porcję ruchu, świeżego powietrza, wyrobią dzienny limit kilometrów, który pokaże im opaska Xiaomi Mi Band, a przy okazji ich zwierzak będzie bardzo zadowolony, że może się wybiegać.

Kupno kamerki sportowej to jedna, jednak należy zaopatrzyć się również w akcesoria

https://sklepidealny.pl/pl/p/Kamera-Xiaomi-Yi/383Niektóre rasy wręcz wymagają długich spacerów lub biegania z nimi np. psy zaprzęgowe, jak siberian husky, labradory, bernardyny, czy wyżeł węgierki, które uwielbiają być w ruchu, bawić się, biegać i aportować piłki, rzucane przez swojego właściciela. Do tej pory jeśli nasza pasją było filmowanie to nie mogliśmy połączyć zainteresowań z naszymi zwierzętami. Mogliśmy je kamerować podczas spacerów, ale było to mało atrakcyjne. Kamera Xiaomi Yi nadawała się do tego idealnie, bo jest kompaktowa, malutka i zmieści się nawet w kieszeni, więc mogliśmy ją łatwo przenosić i zabierać wszędzie na spacer. Teraz jednak mamy nowe możliwości, jeśli chodzi o połączenie filmowania, zwierząt i dbania o własną kondycję. Akcesoria Gopro oferują specjalne szelki, które możemy założyć naszemu pupilowi, takiemu jak szelki do smyczy. Są wodoodporne, można je prać w pralce, dopasują się do rozmiarów psa od najmniejszego do największego, łatwo je można zamontować, a pies będzie się w nich czuł komfortowo. Dzięki temu uzyskamy niesamowite zdjęcia robione nasza kamerą Gopro Hero 4 z perspektywy i punktu widzenia psa. To jedyna możliwość, by stworzyć takie filmiki. Dzięki temu będziemy mieli niesamowite zdjęcia. Jest to bardzo ciekawy eksperyment. Do tej pory kręciliśmy tylko z naszego punktu widzenia. Mogliśmy się zniżać, biegać, skakać, czy filmować siedząc na podłodze, ale dzięki takim szelkom uzyskamy naturalne zdjęcia kręcone w rytm biegu pieska i pokazujące jego trasę biegową. Takie zdjęcia są bardzo oryginalne. Mało osób korzysta z takich możliwości, więc mamy szansę się wykazać i odróżnić. Może niedługo zdjęcia z perspektywy zwierzęcia staną się równie popularne co zdjęcia robione dronami z powietrza?

Nie tylko Gopro ma takie akcesoria. Również wspomniana już chińska firma Xiaomi Yi ma takie szelki dla psiaków. Xiaomi Yi ma tańsze produkty niż ich amerykański odpowiednik, więc zyskamy więcej za mniej.